Mobilní telefon
Mobilní telefon
(+420) 603 149 583
Elektronická pošta
Elektronická pošta
nikol.jancova@post.cz

Přehled poskytovaných služeb

Individuální péče o ženu

Tato konzultace s porodní asistentkou probíhá na základě individuálních potřeb ženy a týká se nejčastěji problematiky plánování těhotenství, období těhotenství, porodu a šestinedělí, antikoncepce, kojení, dále doporučení aromaterapie či bylinek.

Zobrazit více informací

Individuální předporodní příprava

Je určena pro nastávající maminku a jejího partnera. Příprava je vhodná zejména pro vícerodičky či ženy, které upřednostňují individuální péči. Součástí této intenzívní přípravy se budoucí maminka seznámí s přirozenými metodami přípravy k porodu, se způsoby tlumení porodních bolestí a úlevovými manévry. Naučí se správnému dýchání při porodu, seznámí se s vhodnými produkty aromaterapie vhodné v těhotenství a po porodu a s produkty přírodní kosmetiky.

Zobrazit více informací

Kurz masáží dětí a kojenců

Jedná se výukový program pro rodiče, během kterého se naučí svoje děťátko správně masírovat a pečovat o něj. Dochází k prohloubení citové vazby mezi rodičem a dítětem, navázání neverbální komunikace, zklidnění. Děti se učí relaxovat, soustředit na daný okamžik, lépe spolupracují a usínají. Pomáhají odstranit kojeneckou koliku, stimulují a zlepšují krevní oběh. Dítě si během masáže lépe uvědomuje a poznává svoje tělo, je vyrovnanější a klidnější. Jedná se o masážní techniky, které jsou velmi vhodné také po těžkých porodech, u předčasně narozených miminek či po porodech císařským řezem. Součástí je i seznámení s vhodnou kosmetikou a aromaterapeutickými olejíčky.

Zobrazit více informací

Laktační poradenství

Je určeno maminkám v jakékoliv fázi období kojení. Probíhá na základě předem domluveného termínu, nejčastěji v domácím prostředí. Součástí je nácvik správné techniky kojení, správné polohy při kojení, doporučení vhodné stravy a řešení individuálních problémů při kojení.

Zobrazit více informací

Cvičení pro těhotné

Je vhodné pro těhotné ženy od ukončeného 14. týdne těhotenství po předchozím doporučení svého gynekologa. Cvičení probíhá 1x týdně. Lekce jsou různorodé a jsou zaměřeny na nácvik správného dýchání, posílení a protažení svalů celého těla včetně pánevního dna. Součástí cvičení jsou taktéž prvky metody pilates pro těhotné a lekce bývá ukončena relaxací. Cvičení je velmi vhodná příprava ženy nejen k porodu, ale umožňuje i mnohem lepší rekonvalescenci po porodu.

Zobrazit více informací

Aerobní cvičení pro ženy: Bodyforming

Jedná se o intenzívní aerobní formu cvičení zaměřenou na posílení problematických partií těla a procvičení hlubokého stabilizačního systému těla včetně pánevního dna.

Zobrazit více informací

Cvičení po porodu

Jedná se o individuální nebo skupinovou lekci vhodnou pro ženu po porodu. Je zaměřena na cvičení pánevního dna, posílení a formování hlubokých i povrchových svalů celého těla a zlepšení fyzické i psychické kondice. Součástí je i doporučení vhodného jídelníčku.

Zobrazit více informací

Nobilis Tilia
Nobilis Tilia - Éterické oleje, rostlinné oleje, BIO kosmetika, kosmetika pro těhotenství a porod, potravinové doplňky a doplňky pro aromaterapii

Místo

Cvičební prostory se nachází ve zrekonstruované budově kina Máj v obci Uherský Brod. Do budovy se dostanete vchodem ze zadní strany budovy kina. K dispozici jsou zde šatny, uzamykatelné skříňky, sprchy a dětský koutek.

Kontakty

Jméno a příjmení Váš email Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Zpráva
Poštovní adresa

Porodní asistentka, dětská sestra

Mgr. Nikol Jančová

Jarní 2390, 688 01 Uherský Brod

Tel.: (+420) 603 149 583

nikol-porodniasistentka@seznam.cz

Spolupracuji