Mobilní telefon
Mobilní telefon
(+420) 603 149 583
Elektronická pošta
Elektronická pošta
nikol.jancova@post.cz

Kurz masáží dětí a kojenců

Jedná se výukový program pro rodiče, během kterého se naučí svoje děťátko správně masírovat a pečovat o něj. Dochází k prohloubení citové vazby mezi rodičem a dítětem, navázání neverbální komunikace, zklidnění. Děti se učí relaxovat, soustředit na daný okamžik, lépe spolupracují a usínají. Pomáhají odstranit kojeneckou koliku, stimulují a zlepšují krevní oběh. Dítě si během masáže lépe uvědomuje a poznává svoje tělo, je vyrovnanější a klidnější. Jedná se o masážní techniky, které jsou velmi vhodné také po těžkých porodech, u předčasně narozených miminek či po porodech císařským řezem. Součástí je i seznámení s vhodnou kosmetikou a aromaterapeutickými olejíčky.

Skupinový kurz je rozdělen do 3 hodinových lekcí.

Individuální intenzívní kurz je v celkovém rozsahu 2 hodin.

Nobilis Tilia
Nobilis Tilia - Éterické oleje, rostlinné oleje, BIO kosmetika, kosmetika pro těhotenství a porod, potravinové doplňky a doplňky pro aromaterapii

Místo

Cvičební prostory se nachází ve zrekonstruované budově kina Máj v obci Uherský Brod. Do budovy se dostanete vchodem ze zadní strany budovy kina. K dispozici jsou zde šatny, uzamykatelné skříňky, sprchy a dětský koutek.

Kontakty

Jméno a příjmení Váš email Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Zpráva
Poštovní adresa

Porodní asistentka, dětská sestra

Mgr. Nikol Jančová

Jarní 2390, 688 01 Uherský Brod

Tel.: (+420) 603 149 583

nikol-porodniasistentka@seznam.cz

Spolupracuji